Seral Görmez Kimdir?

Merhabalar, yurt dışında eğitim almak istiyor ve bu konuda güvenilir ve profesyonel bir danışmanlık hizmeti arıyorsanız, 17 yılı aşkın yurt dışı eğitim danışmanlığı tecrübesine sahip ve 100’ün üzerinde okulun resmî temsilcisi olarak sizlere öncelikle doğru adreste olduğunuzun müjdesini vermek isterim.

Kendimi kısaca tanıtmak gerekirse 1981 İzmir doğumluyum, liseyi İzmir Özel Türk Kolejinde bitirdikten sonra lisans eğitimimi Uludağ Üniversitesi – Felsefe Ana Bilim Dalında tamamladım. Aynı zamanda yan dal olarak psikoloji bölümünü bitirdim.

“Felsefe Açısından İnsan Hakları ve İnsan Hakları Sorunları” konu başlıklı tezim ile felsefe bölümünde yüksek lisansımı tamamladım ve ardından özel bir firmada 15 yıl boyunca Yurt Dışı Eğitim Danışmanı ve Yönetici olarak çalıştım. Bu süre zarfında University of California, San Diego College Counselling, University of Glasgow bünyesinde The Right to Education: Breaking Down the Barriers ve British Council Promoting UK Education & Training programlarını başarıyla tamamladım. Öğrencilerimi doğru yönlendirebilmek için dünyanın en beğenilen ve en çok tercih edilen üniversitelerini ve şehirlerini yerinde ziyaret ettikten sonra 15 yılda elde ettiğim tecrübeleri kendi firmamda öğrencilerime aktarmaya başladım.

Londra merkezli olan firmamda, birçok alanda danışmanlık hizmeti vermeye devam etmekteyim. Yurt dışında eğitim almak ya da dil öğrenmek isteyen öğrenci arkadaşlar, bana çekinmeden, kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tel: 0532 570 22 92
E-mail: bugrahanbas@magistra.com.tr|www.magistra.com.tr

Sağlıklı günlerde görüşmek üzere…

Menü